KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 10447226
nr 1044 7226
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Blyerts, Pierre Olofsson (1921-1996), Träd, signerad, 17x11
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 juni 2016
kl 18:59:54
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Pierre Olofsson
Läs mer om Pierre Olofsson